Evde kediniz mi var derdiniz var!

        Evde kediniz mi var derdiniz var!
Tabi ki dert derken belki de kiminize göre tatlı bela cinsinden bir dert bu!
Öncelikle ev yaşamında kedinin girmeyeceği veya üzerine çıkamayacağı hiçbir yer yoktur. Ona göre her yer tırmanılmaya veya üzerine atlanmaya uygundur.
Aniden tül perdeler atlayıp tırnaklarını tutunmaya çalışabilir. O sırada perdenin yırtılması ve yavaş yavaş yırtılan perdeden aşağıya kayması veya tırnaklarıyla yırtılmış perdede asılı kalması hiç önemli değildir.
Koltukların arkalarından aniden yemek masasına atlamak veya bir anda okuduğunuz gazetenizin tam ortasına rugby oyuncusu gibi dalıvermek kediler için normal davranış olarak görülür.
         Diz üstü veya masaüstü bilgisayarınızda yazı yazarken gelip klavye üzerinden salına salına geçerek yazıya ‘’kjhvlrşişb’’ veya ‘’gslfğvufbdlnvbtj’’ gibi anlamlı kelimeler eklemekte normaldir.
Her türlü küçük objeyi önünüzden veya elinizden çalıp sonra onunla oynarken koltukların veya dolapların en ulaşılmaz yerlerine kaçırmakta bir kedi için normaldir.
         Bu arada o bütün bunları yaparken bağırırsanız veya engel olmaya kalkarsanız, lunaparka getirilmiş ve oyuncaklara binmesine engel olunmuş bir çocuk gibi yaygarayı basar ve size sonsuza kadar sürecek gibi küsebilir.
Yada hiç ama hiç umursamaz o an içinde bulunduğu sportif faaliyetine aynen devam edebilir. 

                            kediler böylesine eğlenceli yaratıklardır

replika rolex