YeniasırTV Kentin Sesi Canlı Yayın

 Nanook ve PörtySevgili Esin Sayın'ın Kentin Sesi Programında geçtiğimiz günlerde düzenlenen Petshow 2011 Fuarını değerlendirdik.

 Programdan görüntüler ve sürpriz konukları görmek için tıklayın...

Canlı yayınlanan programa konuk olan katılan Veteriner Hekim Kutlu Dayıoğlu'nun yanında sürpriz konuklar Nanook ve Pörty'de vardı. Nanook ve Pörty program boyunca kendilerine verilen konuk koltuklarında uslu bir şekilde oturdular. Bu iki iyi huylu güzel köpek Petshow 2011 fuarında Mavipet 'in hazırladığı özel tasarım köpek kıyafetlerinin sergilendiği ve Türkiye'de ilk defa yapılan konulu müzikli Hanedanın Patileri gösterisi ile tüm hayvan severlerin sevgi ve beğenisini kazanan köpek mankenler arasındaydı. Stüdyoda da sohbet sırasında kıyafetlerden bazılarını giydiler ve Esin Hanım diğer resimleri keyifle incelerken bizimle olmaktan çok mutluydular.

 

Programın ilerleyen dakikalarında Petshow 2011 fuarının diğer güzel... ve ilgi çeken etkinlikleri değerlendirildi. Kutlu Dayıoğlu Petshow fuarının İzmir'deki hayvan severler için çok özel ve benzeri olmayan bir etkinlik olduğuna inandığını ve bu düşünce ile fuarı düzenleyen Efor fuarcılığın tüm çalışanlarına ellerinden geldiği kadar destek olmayı görev bildiklerini söyledi. Sevgili Esin Sayın tüm program boyunca gerçek bir hayvan sever olmasının ayrıcalığını üç konuğuna da hissettirdi. O yüzden de program sonuna kadar çok neşeli ve keyifli geçti.
replika rolex